Aktualności

Aktualności

 

19 kwietnia 2024 r., na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie, odbył się finał III edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy dla szkół rolniczych pn. „Polska Wieś w Europie”.
Czytaj więcej
W dniach 21 – 22 marca 2024 r. odbył się etap regionalny III edycji konkursu dla szkół rolniczych pn. „Polska Wieś w Europie”. W tym roku w konkursie wzięło udział 183 uczniów i uczennic z 61 szkół z całej Polski.
Czytaj więcej
14 kwietnia 2023 r., w Centrum Olimpijskim w Warszawie, odbył się finał II edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o rolnictwie w Unii Europejskiej pn. „Polska Wieś w Europie”.
Czytaj więcej
W dniach 30 - 31 marca 2023 r. odbył się etap regionalny II edycji konkursu dla szkół rolniczych pn. „Polska Wieś w Europie”. W tym roku w konkursie wzięło udział 174 uczniów z 58 szkół z całej Polski. Podobnie jak w ubiegłym roku, eliminacje regionalne odbyły się jednocześnie w pięciu miejscowościach.
Czytaj więcej
W ramach nagrody ufundowanej przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce, uczniowie z 5 finałowych drużyn, wraz z opiekunami udali sią na wyjazd studyjny do Brukseli.
Czytaj więcej
21 kwietnia 2022 r., w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, odbył się finał ogólnopolskiego konkursu wiedzy o rolnictwie w Unii Europejskiej „Polska Wieś w Europie”.
Czytaj więcej
W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2022 r. odbył się etap regionalny konkursu dla szkół rolniczych pn. „Polska Wieś w Europie”. Wzięło w nim udział 165 uczniów z 55 szkół z całej Polski.
Czytaj więcej